Nakładki antypoślizgowe na schody wewnętrzne i zewnętrzne

Zabezpieczenia antypoślizgowe to doskonałe rozwiązanie skierowane zarówno do klientów pragnących zastosować je w swoich domach prywatnych, jak i w miejscach użyteczności publicznej. W zależności od celu wykorzystania, powierzchni i zabezpieczenia budynku, możemy tutaj wyróżnić dwa najpopularniejsze zabezpieczenia antypoślizgowe. O ile maty znajdują zastosowanie w obiektach użyteczności handlowej, przemysłowej czy publicznej, zabezpieczając posadzkę w newralgicznych miejscach narażających pracowników/klientów na upadek, o tyle nakładki są przeznaczone jako zabezpieczenie na schody w każdych warunkach. Rozwiązania takie, stawiane obecnie często jako wymóg, dają podstawę prawną iż zrobione zostało co możliwe w celu zminimalizowania zagrożenia i dostosowania się do zasad BHP. Jest to szczególnie ważne w pomieszczeniach o dużym natężeniu ruchu, jak również lokalach, w których przebywają dzieci. Pozornie błahe poślizgnięcie może skutkować wysokimi odszkodowaniami które musi wypłacać właściciel nieruchomości, a także ciężkim uszczerbkiem na zdrowiu poszkodowanego.

Właśnie dlatego przygotowaliśmy dla Państwa maty i nakładki antypoślizgowe na schody, które mogą mieć zastosowanie zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne, przy zmieniających się warunkach atmosferycznych. Na uwagę zasługuje ich nowoczesny, uniwersalny design, który nie będzie kolidował zarówno z klasycznie, jak i modernistycznie urządzonymi wnętrzami. Nakładki antypoślizgowe na schody są prawie niewidoczne, jednak idealnie spełniają właściwe sobie funkcje, chroniąc przed ewentualnym upadkiem. Warto również zauważyć, że proponowane przez nas rozwiązanie świetnie zabezpiecza schody przed porysowaniami bądź innymi uszkodzeniami mechanicznymi. Artykuły, które oferujemy, posiadają odpowiednie certyfikaty i odpowiadają przepisom dyrektywy EWG nr 89/654 dotyczącej zdrowia i bezpieczeństwa w miejscu pracy i nauki oraz są zgodne z rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki Socjalnej w sprawie ogólnych przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy z dnia 26.09.1997 r.

Jesteśmy doświadczonym producentem, który od wielu lat cieszy się uznaniem wśród klientów. Nieustannie poszerzamy naszą ofertę i unowocześniamy proponowane rozwiązania. Nasze maty antypoślizgowe znajdują zastosowanie w obiektach przemysłowych, handlowych i obiektach użyteczności publicznej, zaś nakładki antypoślizgowe na schody mogą z powodzeniem być wykorzystane jako zabezpieczenie wewnętrzne, jak i zewnętrzne. Gwarantujemy wysoką jakość, a także wyjątkowo szybką realizację zamówień. Nasz asortyment jest wytwarzany oraz instalowany zgodnie z najwyższymi standardami. Stosujemy wysokiej wydajności kleje, dobrej jakości składniki, specjalnie dobrane pokrycie oraz minerały, a także niski profil, który skutecznie zabezpiecza przed potknięciami oraz umożliwia łatwy dostęp kołami. Wśród szerokiego wyboru zróżnicowanych produktów każda osoba zainteresowana przedstawioną ofertą znajdzie odpowiednie dla siebie maty antypoślizgowe i nakładki. Zachęcamy do poznania naszych możliwości i wybrania idealnego wariantu dopasowanego do Państwa indywidualnych potrzeb.